Září 2007

info

24. září 2007 v 17:49 | duke |  články
Po dlouhé době zas nějaká novinak z eminých of. stránek, překlad z http://www.potterweb.cz/web/content/view/6068/2/ a fotka z http://watsonemma100.blog.cz/
"Mnoho z vás nemohlo vědět, že má Emma malé identické sestry - dvojčata - a malého bratra (Toby), kterému jsou 4; to jsou děti jejího otce, který se znovu oženil poté, co se on a Emmina máma v roce 1995 rozvedli. Když Emma natáčela Ballet Shoes, režisér hledal malou dívku, která by hrála malou Pauline, která se poprvé objevuje ve filmu, když jí jsou 2 roky. A my jsme teď exkluzivně odkryli, že sestry Emmy, Lucy a Nina, kterým byly v pondělí 3 roky, tuto roli získali, a proto objeví se v BBC produkci Ballet Shoes, který přijde v Británii na obrazovky už o Vánocích!
S Emminým bratrem (Alexem) se teď objeví dvakrát jako extra v Harry Potterovi, a Lucy a Nina rozepínají svá křídla v hereckém světě, Toby se cítí vystrčen jako jediný sourozenec Emmy, který se tento rok neobjeví v jasných barvách. Tak zoufale chtěl získat roli v jeho oblíbené televizní sérii "Thomas the Tank Engine" (Thomas lokomotiva s uhlákem), ale jeho rodiče ho upozornili, že je to bohužel kreslený film."

1.spřátelený blog

14. září 2007 v 17:58 | duke |  spřátelené blogy
Můj první spřátelený blog jsou vlastně blogy 2 a to : http://emmawatsonnn.blog.cz/
myslím,že názvy dostatečně napoví o čem ty blogy jsou:-)

emma hýří!!

13. září 2007 v 20:20 | duke |  články
Tak sem se zas pokusila něco málo přeložit, není to celé, tak možná příště to dopřeložím.Jinak san mám odtud: http://emmawatsonnn.blog.cz/, ale nepodařilo se mi ho zobrazit...kdybyste náhodou někdo věděl, jak mám vložit obr., který přesahuje 250 kb, tak pls napište do komentářů.
Emma Watson utrácí spousty peněz za její upadající životní styl,prozradila zasvěcená osoba.Herečka-která hraje od svých 12 let- si nedávno užila bohaté prázdniny se svým klukem Tomem Duckerem(17).Za jednu večeři pár snědl humra a vypil 215 dolarů láhví Veuve Clicquot Champagne.Hvězda byla ohromena malbou na stěně, která se v restauraci nacházela.Nabídla za ni 35,000 dolarů v hotovosti."Zamilovala se do ní a chtěla ji koupit teď a tady."prozradil vlastník Ali Abdelhafidh. Následují cí večeři- ani jednomu z nich zákon nedovoluje pít alkohol-říká:"Oteřveli šampaňské a nepřestávali se smát a vtipkovat."
PS: omluvte prosim chyby v překladu

fan fotos

12. září 2007 v 18:20 | duke |  premiéry
na http://harrypotter-world.blog.cz/ jsem našla tyhle fotky od fanoušků::

scan

12. září 2007 v 15:07 | duke |  časopisy
Pokusila jsem se zas kousek přeložit.
Zastavit a vychutnat! To není lehké, zvláště když jste Emma Watson. Při jejím pobytu v New Yorku, kde představovala HP5( byla na třech premiérách ve třech různých zemí),byla její kolující skříň tenká jako mozkomor. Style Blogger ji jde však zachránit!Přispěchala jsem do jejího hotelového pokoje s více jak 100 kusmi oblečení včetně včetně nové dámské Stenbergovy kolekce.
Scan a zdroj v článku.

premiéra december boys

9. září 2007 v 17:29 | duke |  ostatní hp
Právě se konala premiéra December boys v Australii. Tak se pokusím něco málo přeložit o tom,co se tam dělo.
Radcliffe byl v Rivolově kině v Camberwell ve východní části Melbournu,aby zde představil svůj první ne-potterovský film.
Stovky ječících dívek a menší počet chlapců lemovali červený koberec sedm hodin, aby zachytili alespoň letmý pohled teen star.Ale pro některé to bylo příliš. Některé děti musela dokonace ochranka z tlačenice zachraňovat.Jedna z dívek dokonce omdlela vyčerpáním ještě před tím než radcliffe vůbec přijel. Ostatní řvali:"Miluju tě!" při rozdávání autogramů.Dav se pokoušel probojovat skrz ochranku až k místu, kde mluvil Daniel k médiím.Daniel se zdál být šokován situací:"O můj bože, to je ohromující!"Po otázce, jestli čekal takovou účast, odpověděl:"Abych byl upřímný, tak ne." "Je to velké, věší,než jsme si představoval,je to pro mě neuvěřitelné."

rozhovor k fénixově řádu

9. září 2007 v 16:54 | duke |  rozhovory
Slečno Watsonová, v minulém filmu to vypadalo tak, že Hermiona už není jen dívkou - je žena.
E: "Ano, není to ale jen vidět. Poprvé dělají všechny postavy svá vlastní rozhodnutí. Poprvé zjistí, že nejenom Voldemort je ten zlý - přicházejí lidi jako Fudge a Umbridgeová. Ti chtějí lidi osvobodit od normálního přemýšlení a svobodné vůle. Tento film je o objevování autority a o autoritě samotné, na kterou se stále kladou otázky. Lidi začínají v tomto období sami rozhodovat, co je pro ně dobré a co zlé. A to je možná podle mě důvod, proč je ve filmu více politiky."

výrok

9. září 2007 v 16:52 | duke |  rozhovory
Emma Watson:"Muž mi nemusí nosit květiny, aby mi udělal radost. Budu šťastná, když mi bude oporou, bude inteligentní a zásadový a já si ho budu moci vážit. Květiny samy o sobě nedokazují nic.Možná jenom fakt, že něco provedl a teď se omlouvá."
doufám, že nevadí, že jsem to zkopčila.....

rozhovor z časopisu

9. září 2007 v 16:51 | duke |  rozhovory
Pokusila jsem se přeložit pár věcí z toho časopisu, snad omluvíte můj příšerný překlad.....
Nejdůležitější je, že si uchovává chladnou hlavu.Ne jako bláznivé dítě mořící se v alkoholu, drogách a rock'n'rollu.Říká:" Abych byla upřímná, jsem z drog vyděšená.Užívám si ve svém životě dostatečně, aniž bych musela hledat něco jiného."
Její další plán je studovat filozofii na univerzitě Cambridge(pozn.př. to mi připomíná tu hru od Stopparda......)A jak vidí sebe samu za deset let? "Není tu žádné určité pravidlo, co bych měla dělat.Nikdo z mé rodiny v tomhle není protřelý. Nikdo vám neřekne, jak zvládat svoji slávu, jak chodit po červeném koberci ,nebo jak odpovídat na otázky o sobě. Já jenom doufám, že to dělám dobře. Byla jsem ovlivněná celou Warnerovskou věcí, takže to, co bude příště, bude velice důležité. Vím, že jsem byla šťastná."

rozhovor

9. září 2007 v 16:50 | duke |  rozhovory
Nedělní vydání Novozélandského hlasatele obsahuje nový rozhovor s Emmou. Ta o vztahu Rona a Hermiony a Davidu Yatesovi, který bude režírovat šestý film, řekla:
"Myslím, že všechno to mezi Ronem a Hermionou je vážně srandovní,"(cha cha, m.pozn.) řekla Emma "a je to vážně sranda hrát.( zvláště za ty prachy..kdo by se nesmál, že m.pozn.) Takže se na to všechno vážně těším. Jsem velice vzrušená( až tak?!m.pozn.) z toho, že se David Yates na tento film vrátí. Cítím( vážně?m-pozn.), že OotP vás velice dobře staví k HBP a zdá se, že je tam jakýsi neuzavřený účet, že David Yates má ještě sérii co dát.( kdyby neměl, tak by asi další díl nerežíroval, že m.pozn.)

rozhovor z časopisu Sugar

9. září 2007 v 16:47 | duke |  rozhovory
Někdo zveřenil tvé fotky, jak piješ...jak ses cítila?
Ehm...dobře.Bylo to ( nedokážu přeložit, ale asi frustrující m.pozn.). Dokonce jsem nepila.( kecy,kecy,kecy!!!:-)m.pozn)Měl to být vtip! Ale je to nepříjemné, tenhle příběh---> stává se alkoholičkou.Je to špatné, že z něčeho tak nevinného se stane, tak vážná věc.
Co si myslíš o mladých Hollywoodských hvězdách jako je Lindsay Lohan a Britney?
Když sem byla malá, tak jsem Lindsay milovala.Myslela jsem si, že je tak cool a chtěla jsem být jako ona.Myslím, že její přístup ke slávě je od toho mého rozdílný. A publicita je toho součástí.Memyslím si ale , že ji to dělá šťastnou. Jak totiž jednou pozvete tisk do svého soukromí, nemůžete je už odtud odehnat.Tak když vidím její život profláklý v novinách, pomyslím si :" Oh...jak nešťastná to věc."( nebo tak nějak m.pozn.). Dokážu si představit , jaký tlak a stres musí zažívat každý den.
S kým se sejdeš na HP Date Mate or Slate?( no....zajímavý název m.pozn.)
S Robem Pattisonem, protože je legrační. S Danem, protože je to skvělý člověk a s Rupertem, protože je nejlepší (??!! m.pozn.)
No...tak snaha byla, snad omluvíte chyby v překladu.

Ballet shoes-info

9. září 2007 v 14:01 | duke |  články
režie: Sandra Goldbacher
hrají: Emma Watson (nar.15.4.1990,Pauline),
Richard Griffiths (nar.31.7.1947),
Marc Warren (nar. 20.3.1967),
Robert Hardy (nar.29.10.1925),
Gemma Jones (nar.4.12.1942),
Harriet Walter (nar.24.9.1950),
Eileen Atkins (nar.16.6.1934),
Yasmine Paige(Petrova)
Je to příběh tří osiřelých dívek (Pauline, Petrova a Posy), Které byly adoptovány výstředním badatelem, skvělým strýčkem Matthewem, a jeho neteří Silvií, v Londýně roku 1930.
Příběh se točí kolem každé dívky, která se snaží splnit si svůj sen.Pauline se chce stát herečkou,Petrova touží být pilotkou a Posy zase baletkou.Jenže pak strýček zmizí a peníze s ním....


Potterovci si pomáhají

9. září 2007 v 10:34 | duke |  články
Je to ze slovenského časopisu Kamarát, jehož scan je na této str.: http://www.harrypotter.sk/show.php
Daniel, Rupert a Emma jsou velmi dobří přátelé a vědí si navzájem poradit i ve věcech, které se právě natáčení netýkají."Píšu Danovi a Rupertovi vždy tehdy, když nefilmujem a potřebuju radu."praví Emma.( tady má někdo velkej kredit a já to nejsem:-)m.pozn.)
"Dáváme si návzájem různé rady ohledně děvčat a chlapců.(už to začíná být zajímavý...m.pozn.)Je to velmi zábavné!(zábava prudce klesá..tudududum.m.pozn.)Jednou jsem zašla za Danem a Rupertem a pověděla jim - Aha, takovouhle smsku jsem dostala od jednoho kluka(ještě že ne holky:-)m.pozn.) a nerozumím ji, co mu mám napsat?A oni mi skvěle poradili!"
A zdá se, že ji kluci radí dobře ,neboť Emma si prý našla přítele.

Ach ta mládež...:o)

9. září 2007 v 10:31 | duke |  články

Mladé hvězdy Harryho Pottera pijí alkohol a kouří

Jedni z nejslavnějších teenagerů na světě, hvězdy Harryho Pottera Daniel Radcliffe, Rupert Grint a Emma Watsonová, přiznali, že holdují alkoholu a cigaretám stejně jako jejich ostatní vrstevníci. Přiznávají, že musí být opatrní a dávat si pozor na zájem veřejnosti, ale všichni hlavní představitelé shodně tvrdí, že už stav opilosti zažili.
více v článku:-)

bodyguard

9. září 2007 v 10:21 | duke |  rozhovory
Po dlouhé době jsem se rozhodla, že se zas pokusím něco o Emmě přeložit. Jelikož má angličtina není zrovna brilantní, tak je tam pravděpodobně chyb víc než dost,tak je prosím omluvte. Vypráví to její bodyguard, který ji doprovázel na O2 Wireless Festivalu.
Další den jsem svým autem vyzvedl Emmu a její dva přátele . Ve skutečnosti byla menší než jak se mi jevila v televizi a vlasy měla svázané do zadu.

ballet shoes3

9. září 2007 v 10:15 | duke |  ballet shoes


příjezd do L.A.

9. září 2007 v 9:59 | duke |  soukromí

ballet shoes2

9. září 2007 v 9:51 | duke |  ballet shoes